Publiczne Przedszkole pod wezwaniem Matki Bożej Brzemiennej

 12 262 24 08     601 985 983

AKTUALNOŚCI

Celem projektu Zdrowy Przedszkolak jest poprawa jakości odżywiania dzieci przedszkolnych i poszerzenie świadomości w zakresie naturalnego odżywiania. W ramach projektu będziemy rozpowszechnia...

Wspieramy rodziny wielodzietne - karta dużej rodziny - prywatne przedszkole katolickie ruczaj Kraków

Zapraszamy do naszego przedszkola dzieci z rodzin wielodzietnych. Warunki takie jak w przedszkolach samorządowych. Przyjęcia poza kolejnością, oferujemy 0,50gr za każdą dodatkową godzinę. N...

 Nowe urządzenia ratujące życie w przypadku zadławienia

Nowe urządzenia ratujące życie w przypadku zadławienia już są w naszym przedszkolu.
Dziękujemy Fundacji Medical Aid for Poland z Wielkiej Brytanii

...

Przedszkole na ruczaju

Nasze publiczne przedszkole znajduje się na Ruczaju w Krakowie. Ofertę przedszkola cechują zarówno wartości tradycyjne, katolickie jak i zrównoważony sposób edukacji, żywienia i wychowania.

Oferta dla rodzin 3+

Zapraszamy do naszego przedszkola dzieci z rodzin wielodzietnych oferując warunki takie jak w państwowych przedszkolach. Nabór do przedszkola i Klubu Malucha trwa cały rok.

Lokalizacja przedszkola

Kontakt

Publiczne Przedszkole pod wezwaniem Matki Bożej Brzemiennej, ul. Wichrowa 7 w Krakowie

przedszkole@przedszkolembb.pl

 12 262 24 08    601 985 983


logo-malopolsk

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. " Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego - Małopolska w zdrowej atmosferze" współfinansowane ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.