Publiczne Przedszkole pod wezwaniem Matki Bożej Brzemiennej

 12 262 24 08     601 985 983

TANIEC

Taniec to moja pasja. Moja przygoda z tańcem rozpoczęła się w wieku 10 lat, kiedy to mama zapisała mnie na kurs do szkoły tańca „Dżet” Rzeszów-Boguchwała i trwa do dnia dzisiejszego. Dorastałam razem z tańcem. Treningi taneczne, obozy wakacyjne oraz liczne turnieje tańca towarzyskiego były stałym elementem mojego życia. Taniec nie tylko był moją pasją, która dawała wiele radości ale uczył, również jak się nie poddawać, jak radzić sobie z sukcesami jak i porażkami, jak stawiać czoła nowym wyzwaniom, uczył też dyscypliny i pracy. Dziś pracuję z dziećmi i młodzieżą i staram się każdego dnia inspirować ich i zachęcać, a wykorzystuję do tego taniec, ruch i muzykę. Zajęcia taneczne prowadzę w sposób dynamiczny tak ,aby były one świetną zabawą dla dzieci. Staram się, aby poprzez odpowiednio dobrane tańce, muzykę i słownictwo dzieci nauczyły się jak najwięcej, a przy tym dobrze się bawiły. Tańce jakie uczę to: tańce towarzyskie, zumbae, oraz hip-hop. Wszystko odpowiednio dobrane do wieku i możliwości dzieci, przeplatane zabawami tanecznymi.

Z wykształcenia jestem magistrem fizjoterapii, studia ukończyłam na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, dodatkowo ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Prowadząca mgr Aneta Węclewska

Przedszkole na ruczaju

Nasze publiczne przedszkole znajduje się na Ruczaju w Krakowie. Ofertę przedszkola cechują zarówno wartości tradycyjne, katolickie jak i zrównoważony sposób edukacji, żywienia i wychowania.

Oferta dla rodzin 3+

Zapraszamy do naszego przedszkola dzieci z rodzin wielodzietnych oferując warunki takie jak w państwowych przedszkolach. Nabór do przedszkola i Klubu Malucha trwa cały rok.

Lokalizacja przedszkola

Kontakt

Publiczne Przedszkole pod wezwaniem Matki Bożej Brzemiennej, ul. Wichrowa 7 w Krakowie

przedszkole@przedszkolembb.pl

 12 262 24 08    601 985 983


logo-malopolsk

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. " Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego - Małopolska w zdrowej atmosferze" współfinansowane ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.