Publiczne Przedszkole pod wezwaniem Matki Bożej Brzemiennej

 12 262 24 08     601 985 983

PROJEKT JAŚ

PROJEKT „CZEGO SIĘ JAŚ NIE NAUCZYŁ TEGO JAN NIE BĘDZIE UMIAŁ”

Projekt ma na celu naukę właściwego zachowania się w miejscach użyteczności publicznej, w grupie rówieśniczej i w stosunku do osób dorosłych. Zachęcamy dzieci do przekazywania jasnych sygnałów potrzeb w stosunku do dorosłych i rówieśników. Uczymy dzieci jak szanować ludzi, jak zdobywać przyjaciół, jak rozwijać szlachetne strony charakteru

Prowadząca pani Paulina Majcher.

Przedszkole na ruczaju

Nasze publiczne przedszkole znajduje się na Ruczaju w Krakowie. Ofertę przedszkola cechują zarówno wartości tradycyjne, katolickie jak i zrównoważony sposób edukacji, żywienia i wychowania.

Oferta dla rodzin 3+

Zapraszamy do naszego przedszkola dzieci z rodzin wielodzietnych oferując warunki takie jak w państwowych przedszkolach. Nabór do przedszkola i Klubu Malucha trwa cały rok.

Lokalizacja przedszkola

Kontakt

Publiczne Przedszkole pod wezwaniem Matki Bożej Brzemiennej, ul. Wichrowa 7 w Krakowie

przedszkole@przedszkolembb.pl

 12 262 24 08    601 985 983


logo-malopolsk

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. " Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego - Małopolska w zdrowej atmosferze" współfinansowane ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.