Publiczne Przedszkole pod wezwaniem Matki Bożej Brzemiennej

 12 262 24 08     601 985 983

MALI PRZYRODNICY

Zajęcia prowadzone są przez firmę JAKU, która zajmuje się profesjonalnym nauczaniem przyrody, biologii i ochrony środowiska w przedszkolach i szkołach. Zajęcia dotyczą wszystkich elementów przyrody, m.in.: zwierząt, roślin, człowieka, grzybów, mikroorganizmów oraz wzajemnych powiązań między nimi.

Główne cele to:

- pomoc dzieciom w poznaniu otaczającego świata i lepszym zrozumieniu własnego miejsca w nim,

- przybliżenie młodego pokolenia do natury,

- rozbudzenie ciekawości badawczej oraz miłości do przyrody jako nieskończonego źródła fascynacji, logiki i piękna.

Atrakcyjna forma zajęć (nauka poprzez eksperymenty, zabawę, oglądanie modeli i żywych eksponatów), przystosowana do wieku i możliwości odbiorców, pozwala na szybkie i bezstresowe przyswojenie wiedzy. Wieloletnie doświadczenie i ciekawe autorskie pomoce naukowe, pomagają zainteresować przekazywanymi treściami każdego. Zajęcia prowadzone są przez biologów ze stopniem doktora i doktorantów biologii z Uniwersytetu Jagiellońskiego, posiadających duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi oraz czynnych zawodowo nauczycieli-biologów.

Przedszkole na ruczaju

Nasze publiczne przedszkole znajduje się na Ruczaju w Krakowie. Ofertę przedszkola cechują zarówno wartości tradycyjne, katolickie jak i zrównoważony sposób edukacji, żywienia i wychowania.

Oferta dla rodzin 3+

Zapraszamy do naszego przedszkola dzieci z rodzin wielodzietnych oferując warunki takie jak w państwowych przedszkolach. Nabór do przedszkola i Klubu Malucha trwa cały rok.

Lokalizacja przedszkola

Kontakt

Publiczne Przedszkole pod wezwaniem Matki Bożej Brzemiennej, ul. Wichrowa 7 w Krakowie

przedszkole@przedszkolembb.pl

 12 262 24 08    601 985 983


logo-malopolsk

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. " Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego - Małopolska w zdrowej atmosferze" współfinansowane ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.