Publiczne Przedszkole pod wezwaniem Matki Bożej Brzemiennej

 12 262 24 08     601 985 983

DOGOTERAPIA

Dogoterapia to metoda wzmacniająca efektywność rehabilitacji, w której motywatorem jest odpowiednio wyszkolony pies, prowadzony przez odpowiedniego terapeutę. Pies, poprzez bezwarunkową akceptację dziecka, zaspokaja potrzebę bliskości, łagodzi poczucie samotności,odrzucenia czy lęku. Głaskanie, przytulanie się do psa sprzyja rozluźnieniu mięśni, relaksowaniu się. Kontakt z czworonogiem pomaga radzic sobie z trudnymi emocjami.

W naszym przedszkolu prowadzona jest edukacja z psem, która ma na celu zmotywowanie do nauki poprzez aktywny udział psa w zajęciach. Dzieci chętniej się uczą i przyswajają przekazywane informacje.

Przedszkole na ruczaju

Nasze publiczne przedszkole znajduje się na Ruczaju w Krakowie. Ofertę przedszkola cechują zarówno wartości tradycyjne, katolickie jak i zrównoważony sposób edukacji, żywienia i wychowania.

Oferta dla rodzin 3+

Zapraszamy do naszego przedszkola dzieci z rodzin wielodzietnych oferując warunki takie jak w państwowych przedszkolach. Nabór do przedszkola i Klubu Malucha trwa cały rok.

Lokalizacja przedszkola

Kontakt

Publiczne Przedszkole pod wezwaniem Matki Bożej Brzemiennej, ul. Wichrowa 7 w Krakowie

przedszkole@przedszkolembb.pl

 12 262 24 08    601 985 983


logo-malopolsk

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. " Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego - Małopolska w zdrowej atmosferze" współfinansowane ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.