Publiczne Przedszkole pod wezwaniem Matki Bożej Brzemiennej

 12 262 24 08     601 985 983

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej mają charakter profilaktyczny przeciwko powstawaniu najczęściej spotykanych wad postawy u dzieci, takich jak: okrągłe plecy, koślawe kolana, płaskostopie i boczne skrzywienie kręgosłupa. Ćwiczenia ogólnorozwojowe mają na celu harmonijny rozwój fizyczny oraz poprawę wydolności i sprawności ruchowej.

W czasie ćwiczeń wykorzystywane są różne przyrządy (drabinki, ławki gimnastyczne) oraz przybory (piłki, laski, woreczki, szarfy, koła). Zajęcia prowadzone są za pomocą metod odpowiednich dla poszczególnych grup wiekowych. Duży nacisk kładzie się na wyrabianie i utrwalanie nawyku prawidłowej postawy. Gry i zabawy ruchowe wprowadzane są jako momenty ożywiające w czasie zajęć.

Prowadząca mgr Alma Rząca - Biel

Przedszkole na ruczaju

Nasze publiczne przedszkole znajduje się na Ruczaju w Krakowie. Ofertę przedszkola cechują zarówno wartości tradycyjne, katolickie jak i zrównoważony sposób edukacji, żywienia i wychowania.

Oferta dla rodzin 3+

Zapraszamy do naszego przedszkola dzieci z rodzin wielodzietnych oferując warunki takie jak w państwowych przedszkolach. Nabór do przedszkola i Klubu Malucha trwa cały rok.

Lokalizacja przedszkola

Kontakt

Publiczne Przedszkole pod wezwaniem Matki Bożej Brzemiennej, ul. Wichrowa 7 w Krakowie

przedszkole@przedszkolembb.pl

 12 262 24 08    601 985 983


logo-malopolsk

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. " Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego - Małopolska w zdrowej atmosferze" współfinansowane ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.