Publiczne Przedszkole pod wezwaniem Matki Bożej Brzemiennej

 12 262 24 08     601 985 983

KADRA

KADRA PRZEDSZKOLA

John Doe
mgr ANNA TOKARSKA WŁAŚCICIEL I DYREKTOR PRZEDSZKOLA
Wykształcenie: pedagogika wczesnoszkolna na Akademii Pedagogicznej w Krakowie; wychowanie przedszkolne w Studium Wychowania Przedszkolnego w Krakowie. Wieloletni nauczyciel w klasach I –III. Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Doświadczenie zawodowe: 11 lat pracy pedagogicznej w szkole podstawowej, od 2004 roku właściciel i dyrektor przedszkola. Żona i matka dwójki dorosłych dzieci.
John Doe
mgr BARBARA URAM DYREKTOR PEDAGOGICZNY, NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY
Wykształcenie: pedagogika wczesnoszkolna na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach; wychowanie przedszkolne w Liceum i Studium Wychowania Przedszkolnego w Jaśle; Studia podyplomowe „Informatyka w szkole” oraz „Logopedia szkolna”. Ukończony Kurs Kwalifikacyjny Zarządzanie Oświatą. Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Doświadczenie zawodowe: 32 lata pracy pedagogicznej. Wychowawca grupy przedszkolnej. W naszym przedszkolu od 2011 roku.

Przedszkole na ruczaju

Nasze publiczne przedszkole znajduje się na Ruczaju w Krakowie. Ofertę przedszkola cechują zarówno wartości tradycyjne, katolickie jak i zrównoważony sposób edukacji, żywienia i wychowania.

Oferta dla rodzin 3+

Zapraszamy do naszego przedszkola dzieci z rodzin wielodzietnych oferując warunki takie jak w państwowych przedszkolach. Nabór do przedszkola i Klubu Malucha trwa cały rok.

Lokalizacja przedszkola

Kontakt

Publiczne Przedszkole pod wezwaniem Matki Bożej Brzemiennej, ul. Wichrowa 7 w Krakowie

przedszkole@przedszkolembb.pl

 12 262 24 08    601 985 983


logo-malopolsk

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. " Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego - Małopolska w zdrowej atmosferze" współfinansowane ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.