Publiczne Przedszkole pod wezwaniem Matki Bożej Brzemiennej

 12 262 24 08     601 985 983
10
czerwiec 2014
Zapisy na rok szkolny do przedszkola - prywatne przedszkole katolickie ruczaj Kraków

Zapisy do przedszkola

Szanowni Państwo !!! Nabór do wszystkich grup wiekowych na rok szkolny 2018/2019 TRWA!!! Zapraszamy dzieci do zerówki. Wnioski można pobrać z naszej strony internetowej i składać w przedszkolu od 1 stycznia 2018. Informujemy Państwa, że w naszym przedszkolu można skorzystać z opcji dla Rodzin wielodzietnych 3+. Na trerenie placówki działa Opiekun dzienny BOŻYDAREK dla dzieci w wieku od 1 roku do 2,5 lat

Przedszkole na ruczaju

Nasze publiczne przedszkole znajduje się na Ruczaju w Krakowie. Ofertę przedszkola cechują zarówno wartości tradycyjne, katolickie jak i zrównoważony sposób edukacji, żywienia i wychowania.

Oferta dla rodzin 3+

Zapraszamy do naszego przedszkola dzieci z rodzin wielodzietnych oferując warunki takie jak w państwowych przedszkolach. Nabór do przedszkola i Klubu Malucha trwa cały rok.

Lokalizacja przedszkola

Kontakt

Publiczne Przedszkole pod wezwaniem Matki Bożej Brzemiennej, ul. Wichrowa 7 w Krakowie

przedszkole@przedszkolembb.pl

 12 262 24 08    601 985 983

logo-malopolsk

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. " Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego - Małopolska w zdrowej atmosferze" współfinansowane ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.